Proč si vybrat společnost Honeywell

 

Ve společnosti Honeywell propojujeme naše produkty se softwarovými řešeními, abychom spojili lidi a společnosti s informacemi.

V éře Internetu věcí se svět posouvá od jednoduchých digitálních transakcí ke komplexnímu digitálnímu rozhraní. Naši inženýři na celém světě vyvíjí software, který zlepšuje naše technologické portfolio zahrnující:


  • nejvyspělejší kokpity, proudové motory, pomocné energetické jednotky
  • technologie pro propojené budovy
  • mobilní výpočetní techniky
  • procesní technologie a ovládací prvky rafinace a petrochemie
  • automatizované hlasové systémy
  • vyspělé osobní ochranné pracovní prostředky
Naše klíčová odvětví – Aerospace, Building Technologies, Safety and Productivity Solutions a Performance Materials and Technologies – mají vůdčí postavení ve svých příslušných odvětvích a přicházejí s řešeními, která zlepšují každodenní životy lidí. Je pravděpodobné, že produkty společnosti Honeywell jsou i ve vašem bezprostředním okolí.
employee in front of honeywell sign

Zvolte si svoji kariérní dráhu

I když jsou růst, technologie a produkty důležité, v centru všeho jsou lidé. 

Honeywell hometown solutions

Společenská odpovědnost

Honeywell Hometown Solutions poskytuje zdroje a finanční podporu a povzbuzuje své zaměstnance v dobrovolnické činnosti, která může přinést skutečný a trvalý účinek.
Honeywell jako zaměstnavatel nabízí rovné příležitosti. Budeme zvažovat žádosti kvalifikovaných uchazečů bez ohledu na věk, rasu, přesvědčení, barvu, národnostní původ, rodinný původ, stav, citovou nebo sexuální orientaci, pohlavní identitu nebo vyjádření, invaliditu, národnost, pohlaví, víru nebo status veterána.
Další informace o regulacích týkajících se rovnoměrného přístupu k zaměstnancům uvádí leták Rovná příležitost je zákon
Více informací ohledně Rovných pracovních příležitostí naleznete na těchto odkazech Rovné pracovní příležitosti jsou zákon Mzdová transparentnost.
Pokud vám v podání žádosti o zaměstnání prostřednictvím našich stránek brání postižení, požádejte o pomoc zde. Nebudou přijímány žádné další žádosti.